
Ніж складаний Milwaukee HARDLINE SMOOTH (64 мм) (4932492452)
2 403 ₴
- В наявності
- Код: 4932492452
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
- Лезо з високоякісної сталі D2 забезпечує кращу корозійну стійкість.
- Висока міцність і зносостійкість, ніж довше залишається гострим.
- Гладке/зубчасте лезо і проколюючий наконечник.
- Ідеально підходить для розриву матеріалу, а наконечник дозволяє контролювати проколювання.
- Шарнірне відкривання з системою підшипників: відкривається тільки однією рукою.
- Відкрита сталева рама замка фіксує лезо у відкритому положенні.
- Рукоятка з нейлону з наповнювачем зі скловолокна і нержавіючої сталі
- Замкова вставка фіксує лезо у відкритому положенні
- Отвір для вішалки для інструменту
- Двосторонній затискач для ременя дозволяє використовувати його як правою, так і лівою рукою
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Країна походження - Німеччина
- Виробник - Milwaukee
- Технологія - HARDLINE™
- Тип - ніж будівельний
- Клас - професійний
- Оброблюваний матеріал: ламінат / килимове покриття
- Матеріал рукоятки - поліамід / скловолокно
- Матеріал леза - сталь D2
- Конструкція – зі складним лезом
- Тип ріжучої кромки – гладка
- Конструкція осьового механізму – підшипник
- Блокування леза – так
- Довжина леза – 64 мм
- Колір – чорний
- Особливості – отвір для шнурка
- Форма леза – вигнута / суцільнометалева
Комплект поставки:
- Ніж складаний Milwaukee HARDLINE SMOOTH (64 мм)
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставляється в блістерній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 8 см |
| Довжина пристрою | 210 мм |
| Кількість лез | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Ніж |
| Тип леза | Складное |
| Ширина леза | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 403 ₴
