
Набір розвідних ключів Milwaukee 150/200/250 мм (3 шт.) (4932493414)
3 234 ₴
- В наявності
- Код: 4932493414
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Точне регулювання відкриття за допомогою регулювального гвинта.
- Хромування для кращого в своєму класі захисту від іржі та підвищення довговічності.
- Ергономічна закруглена ручка для зручного носіння в руці і меншої кількості точок тиску на долоню.
- Тонка конструкція головки для доступу в важкодоступні місця.
- Паралельні губки не ковзають і не пошкоджують поверхню.
- Постійне лазерне маркування в дюймах і міліметрах для точного регулювання.
- Розвідний ключ на 8 дюймів також має широку губку шириною 40 мм для збільшення її продуктивності в обмежених умовах.
- Підвісний отвір.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – США.
- Країна виробник – Китай.
- Виробник – Milwaukee.
- Клас – професійний.
- Тип: ключ.
- Тип ключа – розвідний
- Довжина інструменту – 150, 200, 250 мм
- Ширина розведення губок – 24.5, 30.0, 40.0 мм
- Товщина губок – 7.7, 8.7, 9.9 мм
- Вага – 186, 385, 535 г
- Матеріал: вуглецева сталь
- Діелектричне покриття – немає
- Хромоване покриття – так
- Додатково – розмітка з міліметровою шкалою
Комплект поставки:
- Набір ключів розвідних Milwaukee 150/200/250 мм (3 шт.)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна ширина захоплення | 40 мм |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Вага | 1.06 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | розвідного шведського типу |
| Довжина пристрою | 150 мм, 200 мм, 250 мм |
| Номер/Розмір | 24.5, 30, 40 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 234 ₴


