
Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1200E без АКБ і ЗП (F840049004)
15 249 ₴
- Немає в наявності
- Код: F840049004
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1200E без АКБ і ЗП (F840049004) — компактна професійна електропила, яка за потужністю відповідає бензиновим пилам об'ємом 30 см³, але має легку конструкцію, працює значно тихіше, не виділяє вихлопних газів і не потребує складного обслуговування. Високоефективний безщітковий двигун забезпечує швидкість ланцюга до 20 м/с, що дає змогу виконувати швидкі та акуратні пропили.
Пила важить лише 3,6 кг з установленим акумулятором EGO 56V 2.5Ah ARC Lithium™ (акумулятор у комплект не входить), що зменшує втому під час роботи та робить інструмент ідеальним для обрізання гілок, розчищення чагарнику та інших садових або будівельних завдань. На одному заряді акумулятора 2.5 А·год можливе виконання до 130 різів бруса 10×10 см. Пила оснащена 12-дюймовою шиною та ланцюгом з автоматичною системою змащення. Клас захисту IPX4 забезпечує додаткову надійність під час роботи у складних погодних умовах.
Увага! Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
Переваги EGO CS1200E:
- Професійна акумуляторна пила, розроблена спеціально для арбористів
- Працює від потужних Li-Ion акумуляторів 56 В серії EGO ARC Lithium™
- Високоефективний безщітковий двигун
- 30 см / 12" — довжина шини в комплекті
- 3/8" — крок ланцюга
- 20 м/с — швидкість руху ланцюга
- До 130 різів бруса 10×10 см від акумулятора 2.5 А·год
- Надійне механічне гальмо ланцюга
- Автоматичне змащення ланцюга під час роботи
- Бічне натягування ланцюга
- Прозорий масляний бак для зручного контролю рівня мастила
- Відмінний баланс інструмента зменшує втому під час роботи
- Невелика вага — лише 3.6 кг з батареєю 2.5 А·год
Комплектація:
- Акумуляторна ланцюгова пила EGO CS1200E
- Шина EGO 30 см / 12"
- Ланцюг EGO
- Інструкція з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | EGO |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 30 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 150 мл |
| Рівень шуму | 89 дБ |
| Вага | 1.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Комплектація | Картонне паковання, зачіп, спеціальний тримач батарей, шина |
| Харчування | Від акумулятора |
| Кількість ланок | 45 |
| Особливості | LED-динкатори стану акумулятора і кількість масла на корпусі |
| Країна торгової марки | Великобританія |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Автоматичне розтягнення ланцюга | Ні. |
| Тріумф ланцюга | електронна |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Швидкість ланцюга | 20 м/с |
| Розмір шини | 30 см/12 дюймів |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Об'єм бака для змащення ланцюга | 0.15 л |
| Кількість розрізів на 7.5 | 375 |
| Кількість розрізів на 4 | 186 |
| Кількість розрізів на 2.5 | 90 |
| Кількість розрізів на 5 | 265 |
| Індикація заряджання | Да |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Немає |
- Ціна: 15 249 ₴









