
Хвостовик для коронок Milwaukee Hex (14 – 30 мм) (4932479465)
467 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 4932479465
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Hex форма хвостовика забезпечує надійне зчеплення з патроном, запобігаючи прослизанню при високих навантаженнях.
- Призначений для коронок Milwaukee Hole Dozer і Milwaukee Diamond Plus діаметром 14 - 30 мм
- Міцна конструкція: Адаптер виготовлений з високоякісної сталі, стійкої до деформації і зносу.
- Сумісність з різними інструментами, підходить для перфораторів, дрилів і свердлильних верстатів Milwaukee, а також інших брендів з відповідними патронами.
- Антикорозійне покриття збільшує термін служби адаптера, захищаючи його від іржі при роботі в складних умовах.
- Легкість установки, адаптер швидко монтується і демонтується без необхідності використання додаткових інструментів.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – США
- Країна виробник - Китай
- Виробник – Milwaukee
- Клас - професійний
- Тип: адаптер
- Сумісність: перфоратор, дриль, свердлильний верстат
- Тип хвостовика – Hex
- Розмір хвостовика – 9.5 мм
- Різьба – 1/2" х 20
- Вага – 0.09 кг
- Габаритні розміри упаковки: 199х64х32 мм
Комплект поставки:
- Хвостовик для коронок Milwaukee Hex (14 – 30 мм)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Milwaukee |
| Тип | Перехідник |
| Тип свердління | Сухе |
| Застосування коронки/пилки | Кахель, Плитка |
| Матеріал | Високоякісна сталь |
| Тип хвостовика | 1/2" |
| Діаметр | 30 мм |
| Мінімальний діаметр | 14 мм |
| Максимальний діаметр | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим роботи | Сухой |
| Тип різьби | 1 1/4 UNC |
| Закріплення сегментів | Лазерна зварка |
| Оброблюваний матеріал | керамічна плитка |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴

