
Ніж складаний Milwaukee зі складаним лезом 57 мм (4932478560)
872 ₴
- В наявності
- Код: 4932478560
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Компактний розмір для носіння в кишені.
Лезо з неіржавкої сталі можна заточувати повторно.
Лезо з вістрям дає змогу робити проколи та рівні різи.
Блокування у відкритому положенні для безпеки.
Отвір для системи страхування.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна походження — Китай
Виробник — Milwaukee
Тип — ніж будівельний
Клас — професійний
Оброблюваний матеріал: ламінат/кислове покриття/картон/тканина
Матеріал ручки — поліамід/скловолокно
Матеріал леза — неіржавка сталь
Конструкція — зі складаним лезом
Тип різальної крайки — гладка
Блокування леза — так
Довжина леза — 57 мм
Ширина леза — 18 мм
Колір червоний
Форма леза — вигнута/цілометалева
Комплект постачання:
Ніж складаний Milwaukee зі складаним лезом 57 мм
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в блістерній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 8 см |
| Довжина пристрою | 210 мм |
| Кількість лез | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Ніж |
| Тип леза | Складное |
| Ширина леза | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴



