
Снігоприбирач Husqvarna ST 224 (9705286-01)
69 999 ₴
- В наявності
- Код: 9705286-01
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Снігоочисник Husqvarna ST 224 був спроєктований для домовласників, яким необхідний високопродуктивний снігоочисник для очищення снігу з великих під'їзних шляхів і доріжок до гаража. Снеочисник працює попри тип поверхні завдяки настроюванню напрямних ковзних опор. Снігоочисник Husqvarna ST 224 був спроєктований для нерегулярного використання у всіх снігових умовах, із шаром снігу 10-30 см. Він має ефективну двоступеневу систему з високою продуктивністю метання. Ручка настроюється за висотою для комфортного використання. Трансмісія з диском тертя забезпечує плавну роботу. Снігоочисник має ручки з підігрівом, LED освітлення й електричний стартер для роботи у всіх погодних умовах.
Конструктивні особливості:
Надає більшу відстань метанню снігу
Під'єднавшись до електромережі, Ви зможете запустити двигун натисканням однієї кнопки. Коли двигун прогріється, він легко запуститься стартерним шнуром
Легко міняйте напрямок і кут жолоба за допомогою виносного ротатора та дефлектора
Надпотужний стрічковий шнек змішує повітря в сніг, щоб допомогти вентилятору з крильчатками проштовхуватися через замерзлий або мокрий сніг для двоступеневої системи очищення
Шини X-trac забезпечують підвищене зчеплення з дорогою
Для надійної роботи, ефективного очищення та тривалого терміну експлуатації
Збільште відстань між корпусом шнека та землею для додаткового захисту
Для контролю однією рукою та легкої експлуатації
Освітлює на 50% більшу площу, ніж традиційні лампи розжарювання
Технічні характеристики:
Страна реєстрації бренда — Швеція
Страна походження — США
Виробник — Husqvarna
Тип — снігоприбирач
Ширина захоплення — 61 см
Викидання відпрацьованих газів (CO2 EU V) — 963 г/кВт-год
Об'єм циліндра — 212 cm3
Об'єм паливного бака — 2.6 л
Двигун — Husqvarna Premium
Номінальна потужність на робочих обертах — 4.4 кВт
Трансмісія, тип — фрикційний диск
Кількість передач вперед — 6
Кількість передач назад — 1
Габаритні розміри:
Базова конструкція, довжина — 149 см
Базова конструкція, ширина — 61 см
Базова конструкція, висота — 103 см
Вага — 91.2 кг
Рівень звукового тиску на вухо оператора — 85 дБ (А)
Гарантований рівень потужності звуку, LWA — 105 дБ (А)
Гарантія — 2 роки
Комплект постачання:
Снігоприбирач Husqvarna ST 224
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип запуску | Електростартер |
| Об'єм паливного бака | 2.6 л |
| Загальні | |
| Вага | 91.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей | 6 вперед / 1 назад |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Картонне паковання |
| Конструкція | самохідна |
| Макс. дальність викидання | 10 м |
| Макс. ширина захоплення | 61 см |
| Потужність двигуна | 4400 Вт |
| Потужність двигуна, л. с | 6 л. |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Робочий механізм | металевий шнек |
| Регулювання дальності викиду | Да |
| Стан товару | Новий |
| Спосіб пересування | колеса |
| Країна торгової марки | Швеція |
| Країна-виробник | США |
| Тип | Бензиновий |
| Керування напрямком викиду | Да |
| Фари | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 999 ₴





