
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий Milwaukee M18 FPD3-0 158 Нм (без АКБ і ЗП) (4933498060)
11 199 ₴
- В наявності
- Код: 4933498060
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Надзвичайно компактна конструкція завдовжки 175 мм для доступу у важкодоступні місця
Функція AUTOSTOPTM для захисту від переїдання ручки стяжки для підвищення безпеки, обладнана спеціальним світловим індикатором автоматичної зупинки на основі інструмента для позначення інциденту, пов'язаного з безпекою.
Безщітковий двигун POWERSTATETM для важких умов експлуатації під навантаженням
Батарейний блок REDLITHIUMTM вирізняється чудовою конструкцією, електронікою та стійкістю до блякнення, що збільшує час роботи й більше роботи впродовж усього терміну експлуатації акумулятора.
Найшвидше буріння й забивка під навантаженням
Індивідуальне керування акумуляторною батареєю оптимізує час роботи інструмента та забезпечує тривалий термін експлуатації пакета.
Металевий патрон для швидкої заміни та утримання біт
Суцільнометалевий реверсивний затискач для ременя, щоб швидко та легко повісити інструменти
Flexibel accusysteem: працює з усіма акумуляторами MILWAUKEE® M18TM
Яскравіше світлодіодне освітлення робочого місця
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна виробництва — Китай
Виробник — Milwaukee
Тип: дрель-шуруповерт
Тип двигуна — безщітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Ємність акумулятора — не комплектується
Кріплення акумулятора — слайдер
Платформа — М18
Кількість режимів роботи — 2
Максимальний крутний момент — 158 Нм
Швидкість без навантаження: 0 – 500 / 0 - 2100 об./хв
Частота ударів — 33000 уд./хв
Максимальний діаметр свердління в дереві — 89 мм
Максимальний діаметр свердління в сталі — 16 мм
Максимальний діаметр свердління в камені — 16 мм
Тип патрона — швидкозатискний суцільнометалевий
Рівень шуму — 107 дБ
Наявність реверсу — так
Діаметр патрона — 13 мм
Ударний режим — так
LED подсветка – да
Маса — 2.2 кг
Довжина — 175 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Дриль-шурупокрут акумуляторний ударний безщітковий Milwaukee M18 FPD3-0 158 Нм
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гачок для чіпляння на пояс
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 1.0 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління в дереві | 52 мм |
| Діаметр свердління в металі | 13 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість обертів | 0 - 550 / 0 - 1700 об./хв об/хв |
| Кількість ударів | Немає |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, Кейс,кліпса на ремінь |
| Крутний момент | 60.5 Нм |
| Максимальна ємність акумулятора | не комплектується |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Регулювання крутного моменту | Так |
| Режим роботи | Безударний |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Дриль-шурупокрут |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 199 ₴




