
Бур для бетону Bosch PRO SDS-quick 10x75x120 мм (2609256917)
250 ₴
- В наявності
- Код: 2609256917
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бур для бетону Bosch PRO SDS-quick 10x75x120 мм призначений для швидкого та простого свердління різних матеріалів.
Конструктивные особенности и преимущества
- Швидке та просте свердління різних матеріалів.
- Сумісність із перфоратором Bosch UNEO і всіма дрилями зі стандартними трьома-кулачовими патронами.
- Зубці для точного свердління.
- Різальна крайка алмазного заточування з покриттям із карбіду вольфраму.
- Хвостовик SDS quick для максимального передавання крутного моменту.
Технические характеристики
- Країна реєстрації бренда: Німеччина
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: бур
- Сумісність: ударний перфоратор, ударний дриль
- Загальна довжина: 120 мм
- Робоча довжина: 75 мм
- Діаметр: 10 мм
- Тип хвостовика: SDS-quick
- Форма твердосплавної напайки: 2 грані
- Оброблювані матеріали: цегляна кладка, плитка, тверда деревина, м’яка деревина, сталь/чорний метал, залізобетон, листова сталь, файнштейнові матеріали, деревноволокниста плита середньої щільності, настінна плитка
Комплектация
- Бур для бетону Bosch PRO SDS-quick 10x75x120 мм
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Призначення | Універсальний |
| Тип хвостовика | SDS-quick |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS-quick |
| Робоча довжина | 75 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

