
Зарядний пристрій Bosch Professional GAL 18V-160 C (14.4-18 В) (1600A019S6)
5 994 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1600A019S6
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Ультрашвидке заряджання забезпечує рекордно швидке заряджання акумуляторів Bosch ProCORE18V завдяки струму заряджання до 16 амперів, що неабияк знижує час простою інструменту.
Підтримує як стандартні, так і високі акумулятори Bosch Professional з напругою від 14.4 до 18 В, включно з всією лінійкою ProCORE18V.
Технологія Active Air Cooling — це коли вбудований вентилятор охолоджує акумулятор під час заряджання, запобігаючи перегріванню та продовжуючи термін його експлуатації навіть за інтенсивної експлуатації.
Можливість під'єднання Bluetooth-модуля для моніторингу, настроювання й оновлення зарядного пристрою через застосунок Bosch Toolbox.
Індикація показує поточний статус заряджання та можливі помилки, даючи змогу оперативно реагувати на стан акумулятора.
Міцний і компактний дизайн із прогумованими ніжками стійкий до механічних навантажень і ідеально підходить для використання на будмайданчику.
Зарядний пристрій автоматично регулює струм і напругу залежно від типу та стану під'єднаного акумулятора, забезпечуючи безпечне й оптимальне заряджання.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна походження — Малайзія
Виробник — Bosch
Клас — Professional
Тип — зарядний пристрій
Джерело живлення — від мережі 220 В/50-60 Гц
Тип акумулятора — Li-Ion
Тип кріплення — слайдер
Зарядний струм — 16 A
Напруга акумулятора: 14.4 - 18 В
Світлова індикація — є
Матеріал корпусу — пластик
Вага — 0.59 кг
Комплект постачання:
Зарядний пристрій Bosch Professional GAL 18V-160 C (14.4 – 18 В)
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.0 кг |
| Габарити | 255х165х110 мм |
| Індикація заряджання | Да |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Максимальна ємність акумулятора | 12 Агод |
| Напруга акумулятора | 14.4 В,18 В В |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Тип | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 994 ₴

