
Торцювальна пила GTM HM1046 з протяжкою
10 855 ₴
9 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: HM1046
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
GTM HM1046 - електрична торцювальна пилка, яка призначається для використання вдома, у приватних майстернях та при поточному ремонті. Належить до серії професійного інструменту, який розроблений спеціально для майстрів та ентузіастів. У пилку вбудований щітковий електродвигун потужністю 1800 Вт. При роботі електропилки використовує пиляльні диски розміром 254x30 мм, максимальна товщина пропилу досягає при цьому 85 мм. У корпусі є світлотіньовий цілевказник, що дозволяє контролювати лінію пропилу. Для видалення тирси при роботі є пилозбірник і можливість підключення пилососа.
Пила торцювальна GTM HM1046 поставляється в картонній упаковці з пиляльним диском, розширювачами для столу, притискною струбциною і пилозбірником.
Основні переваги GTM HM1046:
- Високопотужний щітковий двигун з мідною обмоткою
- 1800 Вт – максимальна потужність двигуна
- 254x30 мм - розмір пиляльного диска
- 5000 об/хв – максимальна швидкість обертання диска
- 85 мм - максимальна товщина пропилу
- 320 мм - максимальна ширина пропилу
- 0..47° - кут нахилу пили вліво
- 0..45° - кут повороту пили вправо та вліво
- 85х320 мм - розмір заготовки при куті повороту 0° та куті нахилу диска 0°
- 85х220 мм - розмір заготовки при куті повороту 45° та куті нахилу диска 0°
- 45х320 мм - розмір заготовки при куті повороту 0° та куті нахилу диска вліво 45°
- 45х220 мм - розмір заготовки при куті повороту 45° та куті нахилу диска вліво 45°
- Функція протягування
- Світлотіньовий вказівник лінії різу
- Лита станина та бічні розширювачі
- Можливість підключення до пилососу
Комплектація:
- Пила торцювальна GTM HM1046
- Пиляльний диск
- Струбцина
- Пилозбірник
- Бічні розширювачі
- Шестигранний ключ
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 254 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 85 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 320 мм |
| Кут нахилу | 47 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.8 кг |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Комплектація | ключ, пила, пилозбірник |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Габарити | 860x500x380 мм |
| Особливості | Лазерний цілевказівник |
| Країна торгової марки | Україна |
| LED-підсвічування | Ні. |
| Функція протяжки | Да |
| Макс. діаметр диска | 254 мм |
| Макс. кут нахилу | 47 |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Глибина пропилу під кутом 45 | 45 мм |
| Макс. глибина пропилювання | 90 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 340 мм |
| Макс. кут повороту пили | 45 |
| Стан товару | Новий |
| Плавний запуск | Да |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
- Ціна: 9 499 ₴


