
Плиткоріз Husqvarna TS 400 F електричний
29 376 ₴
- В наявності
- Код: 9651481-01
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Плиткоріз Husqvarna TS 400 F- пристрій для різання і розпилу різних типів плитки. Представлена модель обладнана надійним електричним двигуном потужністю 3 К. С.
Сфера застосування: Часто використовується під час будівельних і ремонтних робіт, створенні декору, формуванні інтер'єру та екстер'єру.
Особливості плиткорізів Husqvarna
- Відома шведська торгова марка
- Кожен етап виробництва ретельно контролюється
- Продукція відповідає міжнародним стандартам
Переваги плиткоріза Husqvarna TS 400 f
- Потужний електричний двигун на 2200 Вт
- Двигун видає близько 2800 об/хв
- Живиться від звичайної побутової електромережі 220 В
- Плиткоріз має стійку підлогову конструкцію
- Може різати як під ухилом, так і під прямим кутом
- Накопичувальний лоток для води покращує осідання пилу через що її концентрація в повітрі значно зменшується, а термін експлуатації водяного насоса збільшується
- Діаметр посадкового отвору 25,4 мм
- Лазерний маркер забезпечує більш точний і рівномірний рез
- Для більш зручного транспортування опорні ніжки можна зняти
- Водяна система охолодження ріжучого диска
- Може використовуватися з диском діаметром до 40 см
- Зручний регулятор глибини різу
- Максимальна глибина різу досягає 125 мм
- Максимальна довжина різу 700 мм
- Габарити верстата для плитки складають 60x60x112 см
- Плиткоріз важить близько 96 кг
- Під час роботи видає рівень шуму не більше 97 дБ
Технічні характеристики плиткоріза Husqvarna TS 400 f
| Тип живлення: | електромережа, 220 В |
| Тип двигуна: | електродвигун |
| Система охолодження диска: | водяний |
| Потужність двигуна: | 2,2 кВт |
| Діаметр диска: | 400 мм |
| Посадковий отвір: | 25.4 мм |
| Конструкція: | підлоговий |
| Максимальна глибина різу: | 12,5 см |
| Довжина різу: | 70 см |
| Габарити: | 600x600x1120 мм |
| Вага: | 96 кг |
| Країна-виробник: | Швеція |
5 причин купити плиткоріз в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна недорого купити електричний плиткоріз. ТД Укрсервіс - офіційний дилер ТМ Husqvarna на території України. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія якості. Якщо Вас цікавить ціна на електричний плиткоріз, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, як вибрати потужний плиткоріз для різання плитки на будівництві. У каталозі сайту ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про кращої будівельної техніки в Україні.
Обладнання доставляється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
- Ціна: 29 376 ₴





