
Круг відрізний Bosch 115х22,2х1,6 мм для металу (2608600214)
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608600214
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний Bosch 115х22,2х1,6 мм (2608600214) призначений для ефективного різання металу за допомогою кутових або прямих шліфувальних машин. Високоякісний абразив забезпечує точний, чистий і швидкий різ сталевих матеріалів. Диск підходить для універсального застосування як у промисловості, так і в ремісничих роботах. Завдяки своїм характеристикам болгарка перетворюється на надійний інструмент для різання та зачистки металу.
Конструктивні особливості:
- Виготовлений із високоякісних абразивних матеріалів
- Тонкий диск для точного та швидкого різання
- Зручний і простий у використанні
- Висока стабільність під час роботи
- Відповідність міжнародним стандартам якості
- Сумісність із більшістю кутових шліфувальних машин
- Відповідність стандарту EN 12413
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Виробник: Bosch
- Тип диска: відрізний
- Призначення: для металу
- Діаметр диска: 115 мм
- Діаметр центрального отвору: 22,23 мм
- Товщина диска: 1,6 мм
- Розмір зерна: 46 мкм
- Тип зерна: A
- Клас твердості: S (твердий)
- Максимальна кількість обертів: 13300 об/хв
- Максимальна робоча швидкість: 80 м/сек
- Оброблювані матеріали: сталь
Комплектація:
- Круг відрізний Bosch 115х22,2х1,6 мм (2608600214)
- Гарантійний талон
- Інструкція з експлуатації
- Поставка в картонній упаковці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Сталь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴
