Поверхневий насос Aquatica Leo 3.0 APm75- вихровий насос з одноступінчастою системою всмоктування для перекачування чистої води без абразивовмісних домішок (піску, глини, вапна і т.д.). Представлена модель має напір до 75 м і здатна перекачувати воду з глибини до 8 м щодо рівня на якому знаходиться насос. Протягом години може перекачувати до 3000 літрів рідини температурою не більше + 60°С.
Призначення та сфера застосування:Використовується для подачі води в будинок, в якості допоміжного обладнання в системі водопостачання; дозволяє піднімати воду в трубопроводах високого і низького тиску; подача води для зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників; може використовуватися для автоматичної подачі води за умови наявності керуючої автоматики (керуючі реле, контролери тиску і т. д.)
Порада: При установці поверхневого насоса слід враховувати відстань, на яку необхідно подати воду. Тут існує формула: 1 м вертикальної подачі, відповідає 10 м горизонтальної.
Переваги поверхневого насоса Aquatica Leo 775134
- Потужний одноступінчастий механізм подачі рідини
- Обладнаний асинхронним двигуном закритого типу з повітряною системою охолодження і вбудованою в обмотку термозахистом
- Мідна обмотка статора
- Використовуються підшипники кочення
- Міцний чавунний корпус з антикорозійною обробкою
- Робоче колесо з латуні
- Вал двигуна з нержавіючої сталі AISI 304 для більш тривалого терміну експлуатації
Технічні характеристики поверхневого насоса Aquatica Leo 3.0 APm75
| Живлення: | електромережа, 220 В |
| Тип двигуна: | асинхронний, закритого типу |
| Тип насоса: | вихровий |
| Споживана потужність: | 750 Вт |
| Продуктивність: | до 3000 л/год |
| Система всмоктування: | Одноступінчата |
| Висота всмоктування: | 8 м |
| Висота підйому (напір): | 75 м |
| Максимальний тиск: | 12 бар |
| Максимальний розмір частинок: | 0.2 мм |
| Показник рН: | 6.5 – 8.5 |
| Максимальна температура води: | +60°C |
| Діаметр всмоктуючого патрубка: | 1" |
| Діаметр напірного патрубка: | 1" |
| Довжина мережевого кабелю: | 1 м |
| Клас захисту/ізоляції: | IPX4/F |
| Габарити насоса: | 300 x 147 x 183 мм |
| Габарити упаковки: | 345 x 190 x 210 мм |
| Вага насоса: | 5.5 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Україна |
| Країна-виробник: | Китай |
| Гарантія: | 24 міс |
5 причин купити поверхневий насос в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет магазині ТД Укрсервіс можна купити відцентровий насос для води поверхневий. ТД Укрсервіс - офіційний сертифікований дилер ТМ Aquatica на території України. Вся продукція якісна і оригінальна, поставляється з гарантією 24 місяців. Якщо Вас цікавить ціна на поверхневий відцентровий насос для колодязя, менеджери нададуть детальну консультацію і підкажуть, як правильно вибрати поверхневий відцентровий насос для поливу дачі. В електронному каталозі Ви також можете дізнатися актуальні ціни, наявність на складі і подивитися правдиві відгуки про обраний поверхневому насосі для перекачування чистої води.
Продукція доставляється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
- Ціна: 5 145 ₴

