
Дриль алмазного буріння Husqvarna DM 230
54 600 ₴
- В наявності
- Код: 9684110-01
- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
Дриль алмазного свердління Husqvarna DM 280 - електроінструмент для мокрого буріння отворів в бетонних і гранітних поверхнях за допомогою алмазних коронок. Представлена модель підключається до системи водяного охолодження і дозволяє проробляти отвори діаметром до 350 мм. Без реверсу. Без патрона-коронка приєднується безпосередньо до шпинделя.
Сфера застосування: Прокладка вентиляційних і сантехнічних труб, буріння під кутом і буріння серій отворів. Використовується для свердління отворів в бетоні, цеглі, і інших стінах, підлогах, стелях різними алмазними бурами і коронками з алмазним напиленням.
Переваги бурильної установки Husqvarna 9665541-01
- Уніфіковане кріплення під всі бурильні стійки значно спрощує його використання
- Система світлової індикації навантаження Elgard дозволяє стежити за максимальним навантаженням бурильної установки
- Міцний корпус з протиударного пластику захищає електроніку робочого механізму
- Має невелику вагу і ергономічний дизайн, що полегшує установку і транспортування інструменту
- Коробка передач має 3 швидкісних режима, що забезпечує найбільш оптимальну продуктивність
- Система плавного пуску Smart Start® поступово увелисивает обороти двигуна під час забурювання для більш легкого початку робіт
- Дозволяє свердлити отвори під різними кутами, а також кілька отворів один в ряд
- Оснащена системою водяного охолодження
Технічні характеристики дрилі алмазного буріння Husqvarna DM 280
| Тип живлення: | електромережа, 220 В |
| Тип двигуна: | електродвигун |
| Система охолодження: | водяний |
| Потужність: | 2,7 кВт |
| Максимальний діаметр коронки: | 350 мм |
| Рекомендований діаметр коронки: | 50 мм |
| Розмір хвостовика: | 1 1/4" |
| Швидкість шпинделя: | 1340 об/хв |
| Швидкісні режими: | 3 - 310, 690, 1190 об/хв |
| Тип патрона: | шпиндель з різьбленням |
| Максимальний тиск води: | 8 бар |
| Рівень шуму: | 113 дБ(а) |
| Габарити: | 485х142х142 мм |
| Вага: | 13 кг |
| Країна реєстрації торгової марки: | Швеція |
| Країна-виробник: | Швеція |
| Гарантія: | 12 міс |
5 причин купити бурильну установку в Укрсервіс
- Гарантія якості
- Оптимальна ціна
- Оперативна доставка
- Більше 20 років на ринку
- Власний сервісний центр
В офіційному інтернет-магазині Укрсервіс можна купити алмазну свердлильну установку Husqvarna DM 280. ТД Укрсервіс - авторизований дилер ТМ Husqvarna на території України. На всю продукцію поширюється офіційна гарантія якості 12 місяців. Якщо вас цікавить Ручна бурова установка і ціна на обрану модель, менеджери нададуть детальну консультацію і допоможуть вибрати хороші бурові верстати і установки. У каталозі сайту ви також можете знайти актуальні ціни, уточнити наявність на складі і переглянути правдиві відгуки про обрану установку для алмазного буріння в Україні.
Обладнання доставляється по всій Україні: Вінниця, Київ, Харків, Одеса, Львів, Житомир та інші міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
- Ціна: 54 600 ₴




