
Бита Milwaukee SHOCKWAVE TX40 x 50 мм (1 шт.) (4932430890)
83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4932430890
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біта Milwaukee SHOCKWAVE TX40 50 мм призначена для інтенсивних робіт із закручування кріплення з використанням дрилів і шурупокрутів, включаючи ударні моделі. Оснащена фірмовою системою Shockwave Impact Duty™, яка забезпечує підвищену міцність і довговічність. Завдяки спеціальній геометрії Shock Zone біта ефективно поглинає ударні навантаження, знижуючи ризик поломки та збільшуючи термін служби навіть при роботі з високим крутним моментом.
Конструктивні особливості:
- Система Shockwave Impact Duty™ для роботи з ударними та безударними інструментами
- Геометрія Shock Zone для підвищеної гнучкості та стійкості до навантажень
- Збільшений термін служби до 30 разів порівняно зі звичайними бітами
- Поглинання більш ніж 3-кратного крутного моменту
- Зниження тиску на наконечник і зменшення ризику поломки
- Спеціальна термообробка для підвищення міцності та еластичності
- Кований наконечник для точної посадки в кріплення
- Високоміцна конструкційна сталь власної розробки Milwaukee
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробник: США
- Виробник: Milwaukee
- Клас: професійний
- Тип: біта
- Тип біти: одностороння
- Тип шліца: Torx (зірочка)
- Розмір: TX40
- Довжина: 50 мм
- Хвостовик: шестигранний 1/4" (6.35 мм)
- Сумісність: шурупокрут, дриль
Комплектація:
- Біта Milwaukee SHOCKWAVE TX40 50 мм (4932430890) — 1 шт.
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | TORX |
| Виконання біти | 1/4" |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Маркування накінечника | Т 40 |
| Квадрат | 1/4" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 ₴

