
Повітродувка-пилосос бензинова GTM GBV526R 810 м3/год
7 598 ₴
- Готово до відправки
- Код: GBV526R
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GTM GBV526R - високопродуктивний садовий повітродув побутового класу, призначений для прибирання садових ділянок від листя чи сміття, а також збору їх у мішок. Інструмент обладнаний 2-тактним бензиновим двигуном потужністю 0,9 кВт (1,2 к.с.), завдяки якому на виході повітродувка видає 810 куб.м/год повітря зі швидкістю 266,4 км/год. В якості палива використовується суміш бензину з моторним маслом в пропорції 40:1 (на 1 л бензину 25 мл масла).
Основні переваги повітродувки GTM GBV526R:
- Надійний 2-тактний бензиновий двигун з великим ресурсом роботи
- 0,88 кВт / 1,2 к.с. - потужність двигуна
- Турбіна зі збільшеною продуктивністю
- 810 куб.м/год - продуктивність повітродувки
- 266,4 км/год - швидкість повітря на виході
- Місткий мішок для збору листя та сміття об'ємом 50 л
- Мульчування листя під час збору
- Система легкого запуску
- Антивібраційна система на пружинах
- Функція «круїз-контроль»
- Канал подачі повітря спеціальної форми, що компенсує крутний момент
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Повітродув бензиновий GBV526R - 1 шт.
- Труба - 1 шт.
- Насадка-концентратор повітряного потоку - 1 шт.
- Мішок для збору - 1 шт.
- Іінструкція з експлуатації - 1 екз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальний об'єм повітряного потоку | 810 куб.м/год |
| Максимальна швидкість повітряного потоку | 74 м/сек |
| Об'єм сміттєзбірника | 50 л |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 25.4 куб. см |
| Потужність двигуна | 1.2 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 0.5 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 7.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 598 ₴






