
Нетканий шліфувальний круг для болгарок КШМ Bosch Best for Inox SCM 125x22 мм (2 шт. / крупне
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608607636
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нетканий шліфувальний круг для кутових шліфувальних машин Bosch Best for Inox SCM 125x22 мм (2 шт., велике зерно) призначений для ефективної обробки нержавіючої та листової сталі, а також кольорових металів.
Особливості та переваги:
- Виняткова абразивна ефективність завдяки технології Bosch Surface Structure
- Спеціальне захисне покриття запобігає накопиченню пилу та забезпечує максимальну ефективність зерна протягом усієї роботи
- Швидке різання та видалення відходів завдяки високоефективному оксиду алюмінію
- Тривимірна структура дозволяє зерну проникати крізь нетканий матеріал для рівномірної обробки
- Надійність і тривалий термін служби
- Простота і зручність у використанні
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна-виробник: Великобританія
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Сумісність: кутова шліфувальна машина (КШМ)
- Діаметр круга: 125 мм
- Посадковий отвір: 22 мм
- Зернистість: велике зерно
- Матеріал основи: нетканий синтетичний матеріал
- Колір: світло-коричневий
Оброблювані матеріали:
- Нержавіюча сталь
- Листова сталь
- Кольорові метали
Комплект поставки:
- Нетканий шліфувальний круг Bosch Best for Inox SCM 125x22 мм – 2 шт.
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Великобританія |
| Призначення | Шліфувальний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Метал, Нержавіюча сталь, Мідь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Неткане волокно (скотч Брайта) |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Круг шлифовальный |
| Країна торгової марки | Германия |
| Посадковий отвір | 22,23 мм |
| Оброблюваний матеріал | Кольорові метали, Нержавіюча сталь, Сталь |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴

