
Свердло по металу Bosch PRO Stainless Steel HSS-Co 8.5x117 мм (1 шт.) (2608585895)
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608585895
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу Bosch PRO Stainless Steel HSS-Co 8.5x117 мм (1 шт.) призначене для професійного свердління металевих матеріалів, включно з нержавіючою сталлю. Завдяки двом повністю заточеним спіралям та ріжучим кромкам, свердло легко проходить матеріал, забезпечуючи точні та чисті отвори. Виготовлене зі швидкорізальної HSS-Co сталі з 5% кобальту, свердло відрізняється підвищеною твердістю та термостійкістю.
Конструктивні особливості:
- Дві заточені спіралі з двома ріжучими кромками для легкого проходження матеріалу
- Виготовлене з HSS-Co сталі з 5% кобальту для підвищеної твердості та термостійкості
- Хвостовик дорівнює діаметру свердла
- Спеціальний центруючий наконечник для точного засвердлювання
- Продуманий та ергономічний дизайн для зручності використання
- Кут заточування 135° підвищує продуктивність свердління на 40%
- Сумісність із шуруповертом, дрилем та свердлильними стійками
- Підвищення ресурсу при використанні спрей-змазки Bosch
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло спіральне
- Загальна довжина: 117 мм
- Робоча довжина: 75 мм
- Діаметр: 8.5 мм
- Діаметр хвостовика: 8.5 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал робочої сталі: швидкорізальна сталь HSS-Co
- Маркування свердла: HSS-Co
- Оброблювані матеріали: легована сталь, нелегована сталь, кольорові метали, пластикові плити, нержавіюча сталь / Inox, чорний метал, сірий чавун
Комплектація:
- Свердло по металу Bosch PRO Stainless Steel HSS-Co 8.5x117 мм (1 шт.)
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Загальна довжина | 117 мм |
| Набір | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Циліндричний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


