
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 12.1x151 мм (5 шт.) (2608577289)
919 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2608577289
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 12.1x151 мм (5 шт.) призначене для швидкого та точного свердління різних металевих матеріалів. Самоцентруючий наконечник PointTeQ забезпечує легкий старт свердління, а чорне оксидне покриття сприяє швидкому видаленню стружки. Висока швидкість свердління та зменшений знос забезпечують тривалий термін служби та велику кількість отворів. Ергономічний дизайн та високоеластичний корпус свердла знижують ризик поломки та підвищують комфорт роботи.
Конструктивні особливості:
- Самоцентруючий наконечник PointTeQ для легкого та швидкого старту свердління
- Чорне оксидне покриття для швидкого видалення стружки
- Висока швидкість свердління та збільшений ресурс свердла
- Низький ризик поломки завдяки високоеластичному корпусу свердла HSS PointTeQ
- Кут заточування 135° підвищує продуктивність свердління на 40%
- При використанні спрей-мастила Bosch значно збільшується термін служби свердла
- Продуманий і ергономічний дизайн для зручності використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробник: Китай
- Виробник: Bosch
- Клас: професійний
- Тип: свердло
- Форма свердла: спіральна
- Сумісність: шуруповерт, дриль
- Загальна довжина: 151 мм
- Робоча довжина: 101 мм
- Діаметр: 12.1 мм
- Діаметр хвостовика: 12.1 мм
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал робочої сталі: швидкорізальна сталь
- Оброблювані матеріали: легована сталь, нелегована сталь, кольорові метали, пластикові плити, чавун
Комплектація:
- Свердло по металу Bosch HSS PointTeQ 12.1x151 мм (5 шт.)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 12.1 мм |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Загальна довжина | 151 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | Шестигранний |
| Комплектація | сверло |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919 ₴


