
Пиляльний диск DeWALT EXTREME WORKSHOP 305x30x96T (DT4290)
7 572 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT4290
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск DeWALT EXTREME WORKSHOP 305x30x96T (DT4290) призначений для точного та швидкого різання пластику та алюмінію. Виготовлений із високоякісного карбідного сплаву С4, диск забезпечує довгий термін служби та можливість повторного заточування до 5 разів. Завдяки лазерному різанню та покращеному балансуванню він гарантує стабільну роботу без зайвої вібрації і задирок.
Конструктивні особливості:
- Високоякісний карбідний сплав С4 — довговічність та можливість повторного заточування до 5 разів
- Лазерне різання — покращений баланс диска
- Прорізи розширення — запобігають викривленню та забезпечують точність пропилювання
- Антивібраційні елементи — мінімізація вібрації полотна та утворення задирок
- Особливо гострі карбідні зубці — знижують зношування
- Поліпшені кути заточування — подовжують термін служби диска
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: США
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: пиляльний диск
- Серія: EXTREME WORKSHOP
- Діаметр диска: 305 мм
- Діаметр отвору: 30 мм
- Кількість зубів: 96 шт.
- Профіль зуба: TCG
- Кут заточування: -5°
- Товщина полотна: 2,2 мм
- Ширина пропилу: 3,0 мм
- Максимальна кількість обертів: 4800 об/хв
- Призначення: пластик, алюміній
- Габаритні розміри паковання: 355×332×12 мм
Комплектація:
- Пиляльний диск DeWALT EXTREME WORKSHOP 305x30x96T
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Пластик, Алюміній |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість зубів | 96 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 96 шт |
| Країна торгової марки | США |
| Результат різанини | грубий пропив |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.6 мм |
| Толщина диска | 2.2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Алюміній, Мелідь, Плави |
| Макс. оберти | 4800 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 572 ₴

