
Пиляльний диск для дерева DeWALT EXTREME RUNTIME 165x20x24T (DT99560)
1 137 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT99560
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск по дереву DeWALT EXTREME RUNTIME 165x20x24T (DT99560) розроблений як високопродуктивне рішення для швидкого та точного різання. Оптимально підходить для професійного використання, забезпечуючи мінімізацію часу виконання робіт і стабільно чистий результат.
Конструктивні особливості та переваги:
- Високопродуктивне лезо для швидкого та точного різання
- Скорочує час виконання робіт за рахунок ефективної геометрії
- Тонка конструкція забезпечує гладкі та чисті розрізи
- Зменшене навантаження на інструмент і акумулятор
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: пиляльний диск
- Серія: EXTREME RUNTIME
- Діаметр диска: 165 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Кількість зубців: 24
- Профіль зуба: ATB + R
- Кут заточування: 10°
- Товщина полотна: 1.2 мм
- Ширина пропилу: 1.76 мм
- Максимальна кількість обертів: 7000 об/хв
- Призначення: деревина / деревина з цвяхами
- Габаритні розміри паковання: 225х200х7 мм
Комплектація:
- Пиляльний диск по дереву DeWALT EXTREME RUNTIME 165x20x24T
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Країна торгової марки | США |
| Результат різанини | грубий пропив |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 1.76 мм |
| Толщина диска | 1.2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Древесина с гвоздями |
| Макс. оберти | 7000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137 ₴
