
Диск пиляльний універсальний DeWALT EXTREME MULTI MATERIAL 190x30x4T (DT1472)
4 453 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT1472
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний пильний диск DeWALT EXTREME MULTI MATERIAL призначений для різання абразивних та композитних матеріалів, таких як шифер або ламінат. Ідеально підходить для плит шиферу та інших щільних композитних матеріалів. Також може використовуватися для різання ламінованих матеріалів і плит із меламіновим покриттям, твердої та м’якої деревини, МДФ, фанери, ДСП і фіброцементу.
Конструктивні особливості:
- Призначений для різання абразивних та композитних матеріалів
- Ідеально підходить для плит шиферу та щільних композитів
- Може використовуватися для ламінованих матеріалів, деревини, МДФ, фанери, ДСП та фіброцементу
- Забезпечує чисте та точне різання
- Професійне використання
- Швидка та ефективна робота
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Південна Корея
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип диска: пиляльний
- Серія: EXTREME MULTI MATERIAL
- Діаметр диска: 190 мм
- Діаметр отвору: 30 мм
- Кількість зубів: 4
- Профіль зуба: FTG
- Кут заточування: 12°
- Товщина полотна: 1,4 мм
- Ширина пропилу: 1,8 мм
- Максимальна кількість обертів: 7000 об/хв
- Призначення: цементно-волокнисті плити / композитні панелі
- Габаритні розміри паковання: 246х226х7 мм
Комплектація:
- Диск пиляльний універсальний DeWALT EXTREME MULTI MATERIAL 190x30x4T
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, ЛДСП |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 190 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Кількість зубів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 4 шт |
| Країна торгової марки | Южная Корея |
| Результат різанини | Дуже чисте пропилювання |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 1.8 мм |
| Толщина диска | 1.4 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Композитные материалы, МДФ, Фанера, Фиброцемент |
| Макс. оберти | 7000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 453 ₴


