
Диск алмазний суцільний DeWALT 110x20.0x1.6 мм (DT3714)
775 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT3714
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний суцільний диск DeWALT 110x20.0x1.6 мм призначений для професійного різання плитки, кераміки, мармуру, граніту та подібних матеріалів. Диск оснащений гладкою, суцільною алмазною крайкою, що забезпечує акуратні, безвідходні та безсколові пропили.
Тонка робоча частина забезпечує мінімальні втрати матеріалу під час різання, знижує навантаження на інструмент і дозволяє створювати точні пропили без сколів. Конструкція з алмазною крайкою забезпечує тривалий термін служби та стабільність діаметра до кінця використання, роблячи диск економним і надійним. Підходить для мокрого та сухого різання твердих матеріалів.
Конструктивні особливості:
- Гладка суцільна алмазна крайка
- Тонка робоча частина для мінімальних втрат матеріалу
- Стабільний діаметр до кінця використання
- Професійний клас для інтенсивного використання
- Підходить для мокрого та сухого різання
- Сумісність з плиткорізом DWC140
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: алмазний диск
- Крайка диска: суцільна
- Діаметр диска: 110 мм
- Товщина диска: 1.6 мм
- Висота сегмента: 5 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Максимальна кількість обертів: 13900 об/хв
- Габарити упаковки: 149х120х8 мм
Комплект постачання:
- Алмазний суцільний диск DeWALT 110x20.0x1.6 мм (1 шт.)
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Мармур |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 110 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Режим роботи | Мокрий, сухий |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Керамическая плитка, Мрамор |
| Макс. оберти | 13900 об/мин |
| Висота сегмента | 5.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴
