
Пиляльний диск для дерева DeWALT EXTREME RUNTIME 165x20x42T (DT99561)
1 861 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT99561
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск для дерева DeWALT EXTREME RUNTIME 165x20x42T (DT99561) розроблений як високопродуктивне рішення для максимально точного та чистого різання. Підходить для професійного використання, забезпечуючи високу швидкість роботи та мінімальні витрати часу при виконанні завдань.
Конструктивні особливості та переваги:
- Високопродуктивне лезо для швидкого та точного різання
- Мінімізує час виконання робіт
- Тонка конструкція для гладких та ефективних розрізів
- Забезпечує чистий різ навіть при високій щільності зубців
- Знижене навантаження на інструмент та акумулятор
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна-виробник: США
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: пиляльний диск
- Серія: EXTREME RUNTIME
- Діаметр диска: 165 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Кількість зубців: 42
- Профіль зуба: ATB + R
- Кут заточування: 10°
- Товщина полотна: 1.2 мм
- Ширина пропилу: 1.76 мм
- Максимальна кількість обертів: 7000 об/хв
- Призначення: деревина / деревина з цвяхами
- Габаритні розміри упаковки: 225х200х7 мм
Комплект постачання:
- Пиляльний диск для дерева DeWALT EXTREME RUNTIME 165x20x42T
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість зубів | 42 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 42 шт. |
| Країна торгової марки | США |
| Результат різанини | грубий пропив |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 1.76 мм |
| Толщина диска | 1.2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Древесина с гвоздями |
| Макс. оберти | 7000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 861 ₴
