
Круг алмазний сегментований DeWALT Extreme Metal 355x25.4x3.3 мм (DT40257)
9 305 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT40257
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний сегментований диск DeWALT Extreme Metal 355x25.4x3.3 мм призначений для різання металу монтажними пилами. Забезпечує понад 1000 різів одним диском та має термін служби в 30 разів довший порівняно з абразивними відрізними дисками. Міцний сталевий корпус значно знижує ризик розриву диска. Підходить для різання сталі, нержавіючої сталі, чавуну, арматури, листового металу, алюмінію та інших кольорових металів.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду — США
- Країна-виробник — Корея
- Виробник — DeWALT
- Клас — професійний
- Тип — алмазний круг
- Тип круга — сегментований
- Сумісність — торцювальна пила
- Діаметр диска — 355 мм
- Товщина диска — 3.3 мм
- Діаметр отвору — 25.4 мм
- Максимальна кількість обертів — 4400 об/хв
- Габаритні розміри паковання — 420х420х10 мм
Комплект постачання:
- Алмазний сегментований диск DeWALT Extreme Metal 355x25.4x3.3 мм
- Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Сталь, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Мідь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 355 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 3.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментований |
| Режим роботи | Сухой |
| Посадковий отвір | 25.4 мм |
| Толщина диска | 3.3 мм |
| Оброблюваний матеріал | Нержавеющая сталь, Сталь, Цветные металлы |
| Макс. оберти | 4400 об/мин |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 305 ₴
