
Круг алмазний сегментований DeWALT Extreme Metal 230x22.23x1.5 мм (DT40255)
2 584 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT40255
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний сегментований диск DeWALT Extreme Metal 230x22.23x1.5 мм призначений для різання металу за допомогою кутової шліфувальної машини (КШМ). Забезпечує понад 1000 різів одним диском і має термін служби у 30 разів довший, ніж у абразивних відрізних дисків. Міцний сталевий корпус значно знижує ризик розриву диска. Підходить для різання сталі, нержавіючої сталі, чавуну, арматури, листового металу, алюмінію та інших кольорових металів.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — США
- Країна-виробник — Корея
- Виробник — DeWALT
- Клас — професійний
- Тип — алмазний круг
- Тип круга — сегментований
- Сумісність — КШМ
- Діаметр диска — 230 мм
- Товщина диска — 1.5 мм
- Діаметр отвору — 22.23 мм
- Максимальна кількість обертів — 6650 об/хв
- Габаритні розміри паковання — 270х270х10 мм
Комплект постачання:
- Алмазний сегментований диск DeWALT Extreme Metal 230x22.23x1.5 мм
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Алюміній, Метал, Нержавіюча сталь, Мідь |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментований |
| Режим роботи | Сухой |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Толщина диска | 1.5 мм |
| Оброблюваний матеріал | Нержавеющая сталь, Сталь, Цветные металлы |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 584 ₴
