
Диск алмазний сегментний CEDIMA Easy-Cut Beton Plus 600x25.4x12 мм (50006933)
17 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50006933
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості та переваги:
Диск має чималу товщину алмазного сегмента, що забезпечує високу зносостійкість і довговічність за інтенсивного використання
Диск обладнаний 16 алмазними сегментами, оптимізованими для максимального охолодження й ефективного видалення стружки під час різання
Висота кожного сегмента відповідає загальній товщині, забезпечуючи глибокий, стабільний кільцевий шар алмазу з тривалим терміном експлуатації
Крайка диска формована в турбосегменті (турбо-вид), що покращує повітряне охолодження й підвищує швидкість різання
Диск призначений для роботи як за сухого, так і за мокрого методу різання, що робить його універсальним у найрізноманітніших умовах експлуатації
Сегменти прикріплені до диска методом лазерного зварювання, що забезпечує міцність з'єднань і стійкість до навантажень за високих обертів
Спеціальна конструкція та високоякісні матеріали дають змогу диску зберігати ефективність і стійкість до перегрівання, що неабияк збільшує його робочий ресурс.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Німеччина
Країна-виробник — Китай
Виробник — CEDIMA
Клас — професійний
Тип: диск алмазний
Тип диска — сегментований
Сумісність — плиткоріз, штроборіз, бетоноріз
Діаметр диска — 600 мм
Діаметр отвору: 25.4 мм
Висота сегмента — 12.0 мм
Тип різання — сухий/ мокрий
Оброблювані матеріали:
Кераміка
Бетон
Залізобетон
Граніт
Клінкерна плитка
Цегла
Комплект постачання:
Диск алмазний сегментний CEDIMA Easy-Cut Beton Plus 600x25.4x12 мм
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cedima |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 230.0 мм мм |
| Макс. оберти | 12250 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Універсальний |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 380 ₴
