
Гайковерт ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF964N (без АКБ і ЗП) (DCF964N)
25 398 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCF964N
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударний акумуляторний безщітковий гайковерт DeWALT DCF964N XR розроблений для роботи з високими навантаженнями на напрузі 18 В. Безщітковий двигун забезпечує високу продуктивність, тривалий термін служби інструмента та компактну конструкцію. Інструмент оснащений квадратним кріпленням 3/4" зі стопорним кільцем для швидкої заміни насадок та LED-підсвіткою для оптимального освітлення робочої зони. Режим PRECISION WRENCH запобігає надмірному затягуванню, а 4 режими роботи дозволяють легко обрати необхідну швидкість.
Конструктивні особливості та переваги:
- Безщітковий двигун XR підвищеної продуктивності та довговічності
- Квадратне кріплення 3/4" зі стопорним кільцем для швидкої заміни насадок
- LED-підсвітка робочої зони
- Режим PRECISION WRENCH для запобігання надмірному затягуванню
- Електронне регулювання швидкості та реверс
- Три швидкості роботи для вибору оптимального режиму
- Інтелектуальний вимикач з вбудованою електронікою
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробництва: Німеччина
- Виробник: DeWALT
- Тип: ударний акумуляторний гайковерт
- Тип двигуна: безщітковий
- Джерело живлення: акумулятор 18 В (Li-Ion)
- Тип кріплення акумулятора: слайдер
- Максимальний крутний момент: 2576 Нм
- Швидкості обертання: 1-а – 440 об/хв, 2-а – 575 об/хв, 3-я – 1200 об/хв
- Кількість ударів: 2015 уд/хв
- Розмір тримача насадки: 3/4"
- Кількість швидкостей: 3
- Вага: 3,7 кг
- Габарити упаковки: 251×115×274 мм
- Гарантія: 36 місяців
- Сфера застосування: швидке закручування/відкручування гайок, болтів та інших кріпильних елементів з дерева, пластмаси та металу
Комплектація:
- Гайковерт ударний акумуляторний безщітковий DeWALT DCF964N
- Без акумулятора та зарядного пристрою
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна упаковка<
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 2576 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Вага | 3.7 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність реверсу | Так |
| Тип | Гайковерт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Харчування | Від акумулятора |
| Країна-виробник | Германия |
| Країна торгової марки | США |
| LED-підсвічування | Так |
| Клас | Професійний |
| Крутний момент | 2576 Нм |
| Розмір квадрата | 3/4 дюйми |
| Кількість ударів | 2015 уд/мин |
| Стан товару | Новий |
| Вдарний режим | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 398 ₴






