
Диск пиляльний для дерева DeWALT CONSTRUCTION 305x30x24T (DT1958)
1 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT1958
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск DeWALT CONSTRUCTION призначений для інтенсивних будівельних робіт у найважчих умовах, зокрема для оброблення деревини зі цвяхами. Надзвичайно міцне полотно дозволяє використовувати диск на стаціонарних пилах для ефективного розпилювання натуральної деревини, композитних матеріалів та опалубки. Диск забезпечує прості поперечні та поздовжні пропили гарної якості, гарантує надійність та довговічність при професійному використанні.
Конструктивні особливості:
- Надзвичайно міцне полотно для важких будівельних умов
- Призначений для швидкого різання деревини та композитних матеріалів
- Підходить для оброблення деревини зі цвяхами та опалубки
- Профіль зуба ATB для чистого та рівного різу
- Ефективний для поперечних і поздовжніх пропилів
- Професійна серія CONSTRUCTION
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: пиляльний диск
- Серія: CONSTRUCTION
- Діаметр диска: 305 мм
- Діаметр посадкового отвору: 30 мм
- Кількість зубів: 24
- Профіль зуба: ATB
- Кут заточування: -5°
- Товщина полотна: 2,0 мм
- Ширина пропилу: 3,0 мм
- Максимальна кількість обертів: 4800 об/хв
- Призначення: деревина, деревина з цвяхами
- Габаритні розміри паковання: 340×320×10 мм
Комплектація:
- Пиляльний диск для дерева DeWALT CONSTRUCTION 305x30x24T (DT1958)
- Поставка в блістерному пакуванні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Швидкий різ, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр зовнішній | 305 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Країна торгової марки | США |
| Результат різанини | Грубий пропил |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 3 мм |
| Толщина диска | 2 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Макс. оберти | 4800 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴
