
Пиляльний диск для дерева DeWALT ELITE EXTREME 184x16x24T (10 шт.) (DT10401_10)
5 566 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT10401_10
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск для дерева DeWALT ELITE EXTREME 184x16x24T (10 шт.) (DT10401_10) призначений для точного та ефективного розпилювання деревини, фанери та МДФ. Вузький пропил оптимізований для акумуляторних ручних пил, забезпечує легке пиляння та знижене навантаження на інструмент.
Конструктивні особливості:
- До комплекту входить перехідне кільце 20/16 мм
- Повторне заточування до 3 разів і дворазове збільшення терміну служби
- Прорізи для компенсації розширення, заповнені полімером, знижують шум і вібрацію
- Вузький пропил, ідеально підходить для акумуляторних ручних пил
- Особливо гострі карбідні зубці знижують зношування
- Поліпшені кути заточування забезпечують довговічність
Технічні характеристики:
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: пиляльний диск
- Серія: ELITE
- Діаметр диска: 184 мм
- Діаметр отвору: 16 мм
- Кількість зубів: 24
- Профіль зуба: ATB
- Кут заточування: 18°
- Товщина полотна: 0.99 мм
- Ширина пропилу: 1.65 мм
- Максимальна кількість обертів: 7000 об/хв
- Призначення: деревина, деревина з цвяхами, фанера, МДФ
- Габарити упаковки: 184х184х5 мм
Комплект постачання:
- Пиляльний диск для дерева DeWALT ELITE EXTREME 184x16x24T — 10 шт.
- Перехідне кільце
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | МДФ, Метал, Фанера |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 184 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Товщина | 0.99 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Країна торгової марки | США |
| Результат різанини | Дуже чисте пропилювання |
| Посадковий отвір | 16 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 1.65 мм |
| Толщина диска | 0.99 мм |
| Оброблюваний матеріал | дерево, фанера, МДФ |
| Макс. оберти | 8400 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 566 ₴
