
Степлер будівельний DeWALT MULTI TACKER 5 в 1 (скоба/возд) (DWHT0-TR510)
2 284 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWHT0-TR510
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
Степлер призначений для роботи з усіма типами найпоширенішого кріплення
Має зручну систему перемикання на використовуваний тип кріплення й індикатор залишку кріплення в обоймі
Виконаний з алюмінію, що забезпечує довговічність
Обойма зі сталевими напрямними
Комфортна ручка, виготовлена з двох матеріалів
Передбачено | парковувальний стан степлера з фіксацією ручки в крайньому нижньому положенні
Технологія Easy-squeeze допомагає зменшити зусилля спрацьовування
Магазин із захистом від заїдання запобігає заїданню та перепуканню
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна-виробник — Тайвань
Виробник — DeWALT
Клас — професійний
Тип — степлер будівельний
Размер скоб: 6, 8, 10, 12, 14 мм
Довжина цвяха — 15 мм
Тип скоби — 140/G/11/57/53/A/7/H
Тип цвяхів: 47/F/055/049/300/J/SK50
Вага — 0.49 кг
Матеріали:
Текстиль/тканина
Кирове покриття
Шумопоглинальні личкувальні плити
Плівка
Ізоляційний матеріал
Комплект постачання:
Степлер будівельний DeWALT MULTI TACKER 5 в 1 (скоба/возд)
Постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид спрацювання | безконтактне |
| Габарити | 11.3 мм |
| Макс. довжина кріпильного виробу | 12 мм |
| Мін. довжина кріпильного виробу | 6 мм |
| Особливості | регулювання сили удару/ глибини |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Механічний |
| Тип магазину | касетний |
| Тип витратного матеріалу | Скоба |
| Типорозміри кріплення | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 284 ₴



