
Струбцина тригерна DeWALT L 150 мм (DWHT0-83192)
1 654 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWHT0-83192
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина тригерна DeWALT L 150 мм (DWHT0-83192) призначена для виконання робіт, що потребують швидкого та надійного стискання або розпору деталей. Завдяки ручному курковому механізму інструмент забезпечує легкий хід і дозволяє виконувати стиснення або розпір утричі швидше порівняно з аналогами. Конструкція передбачає можливість комфортної роботи однією рукою.
Конструктивні особливості:
- Посилений нейлон та сталь у конструкції для високої надійності та довговічності
- Курковий механізм забезпечує швидке стискання або розпір
- Можливість роботи однією рукою
- Швидка трансформація зі струбцини в розпір без додаткових інструментів
- Гумові накладки захищають поверхню деталей від пошкоджень
- Універсальна модель для широкого спектра робіт
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: струбцина
- Застосування: стискання/розпір
- Тип струбцини: тригерна
- Матеріал губок: пластик
- Матеріал корпусу: пластик/метал
- Зусилля стяжки: 135 кг
- Довжина: 150 мм
- Глибина: 83 мм
- Вага: 0.58 кг
- Габарити пакування: 340х30х232 мм
Комплектація:
- Струбцина тригерна DeWALT L 150 мм
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | F-подібна |
| Матеріал струбцини | Пластик |
| Механізм | Важільний |
| Ширина затиску | 150 мм |
| Вага | 0.58 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | F-подібна |
| Механізм стиснення | критичний |
| Матеріал | Пластик |
| Глибина затискача | 83 мм |
| Ширина затискача | 150 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 654 ₴


