
Набір тригерних струбцин DeWALT М 300 мм (2 шт.) (DWHT0-83158)
2 068 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWHT0-83158
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір тригерних струбцин DeWALT М 300 мм (2 шт.) призначений для швидкого та надійного стискання або розпору деталей. Конструкція дозволяє працювати однією рукою та забезпечує легкий хід куркового механізму, що дозволяє виконати стиснення утричі швидше, ніж у аналогів.
Особливості:
- Висока надійність та тривалий термін експлуатації завдяки посиленому нейлону та сталі
- Ручний курковий механізм для легкого ходу та швидкого стиснення
- Можливість роботи однією рукою
- Середня струбцина для різних робіт, що потребують стиснення або розпору
- Не потребує додаткових інструментів для трансформації зі струбцини в розпір
- Гумові накладки захищають поверхню затискних предметів від вм’ятин
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: струбцина
- Застосування: стискання
- Тип струбцини: тригерна
- Матеріал губок: пластик
- Матеріал корпусу: пластик/метал
- Зусилля стяжки: 63 кг
- Довжина: 300 мм
- Глибина: 62 мм
- Вага: 0.73 кг
- Габарити упаковки: 584х37х224 мм
Комплект постачання:
- Набір тригерних струбцин DeWALT М 300 мм (2 шт.)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | G-подібна |
| Матеріал струбцини | Метал, Пластик |
| Механізм | Важільний |
| Вага | 0.72 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | G-подібна |
| Механізм стиснення | курковой |
| Матеріал | Сталь |
| Глибина затискача | 62 мм |
| Ширина затискача | 300 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068 ₴


