-14%

Мотопомпа бензинова GTM LGP30-W для брудної води (LGP30-W)
15 197 ₴
12 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: LGP30-W
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотопомпа бензинова GTM LGP30-W призначена для ефективного перекачування великих обсягів брудної води. Надійний бензиновий двигун потужністю 6.5 к.с. забезпечує висоту підйому до 30 м та продуктивність до 60 м³/год. Конструкція мотопомпи дозволяє використовувати її у сільському господарстві, будівництві та комунальному секторі: для пожежозахисту, відкачування дренажних вод або очищення старих колодязів. За умови використання фільтра здатна працювати з водою, що містить мул або пісок.
Технічні характеристики:
- Тип: мотопомпа для брудної води
- Модель: GTM LGP30-W
- Двигун: бензиновий, 4-тактний
- Потужність: 6.5 к.с.
- Продуктивність: до 60 м³/год
- Висота підйому: до 30 м
- Діаметр під’єднання: 3 дюйми
- Витрата палива: 1.5 л/год
- Макс. розмір частинок у воді (з фільтром): до 22 мм
- Запуск: ручний стартер
- Рама: посилена сталева
- Система захисту від низького рівня оливи
Переваги:
- Широка сфера застосування (сільське господарство, будівництво, комунальні служби)
- Висока продуктивність при компактних розмірах
- Посилена сталева рама для надійності та міцності конструкції
- Зручний і надійний ручний стартер
- Спеціальне торцеве ущільнення для покращеної герметизації
- Низька витрата палива — лише 1.5 л/год
- Можливість роботи з водою, що містить великі частинки до 22 мм (з фільтром)
- Система захисту від низького рівня оливи забезпечує безпечну роботу двигуна
Комплект поставки:
- Мотопомпа GTM LGP30-W — 1 шт.
- Ключ свічковий
- Уплотнителі
- Зажим (хомут)
- Сполучний патрубок
- Фільтр грубого очищення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна пропускна здатність | 60 куб.м/год |
| Максимальний напір | 30 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 22 мм |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Перекачувані середи | Технічна вода, Вода з домішками, Брудна вода |
| Вага | 30.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | G200-H |
| Потужність двигуна | 4.8 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Витрата палива | 1.5 л/год |
| Об'єм паливного бака | 3.1 л |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Масляний датчик | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Висота підйому | 8 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Довжина | 427 мм |
| Висота | 420 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Модель двигуна | G200-H |
| Комплектація | Картонне паковання |
| Харчування | Бензин |
| Тип рідини | Брудна вода |
| Габарити | 490x410x400 мм |
| Потужність двигуна, л. с | 6.5 л.с |
| Особливості | Мини |
| Країна торгової марки | Україна |
| Призначення | для зрошення, для поливання |
| Оберти двигуна | 3600 об./хв |
| Об'єм бака для олії | 0.6 л |
| Висота напору | 30 |
| Діаметр патрубка | 75 мм |
| Стан товару | Новий |
| Висота всмоктування | 8 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴

