
Диск алмазний GTM С10020 90x20 мм для зняття фаски
1 084 ₴
- Готово до відправки
- Код: С10020
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Алмазний диск GTM C10020 90x20 мм призначений для настільних плиткорізів GTM з охолодженням або без нього. Використовується для зняття фаски з країв натурального каменю, мармуру, граніту, кварцу, штучного каменю (керамічного граніту), кераміки та скла. Забезпечує високу точність обробки та мінімальні витрати матеріалу.
Конструктивні особливості та переваги:
- Високий ресурс диска забезпечує тривалий термін експлуатації
- Мінімальні придільні витрати на обробку матеріалу
- Підходить для роботи з різними видами твердих матеріалів: натуральний і штучний камінь, кераміка, скло
- Можливість роботи з охолодженням або без нього
Технічні характеристики:
- Виробник: GTM
- Діаметр диска: 90 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Призначення: зняття фаски
- Сумісність: настільні плиткорізи GTM
- Матеріали обробки: натуральний камінь, мармур, граніт, кварц, штучний камінь, кераміка, скло
Комплектація:
- Алмазний диск GTM C10020 90x20 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Плитка, Граніт, Кераміка, Керамограніт, Скло, Мармур |
| Вид обробки | Підрізка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Режим роботи | Мокрий, сухий |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Толщина диска | 20 мм |
| Оброблюваний матеріал | Граніт, кераміка, Мармур |
| Макс. оберти | 14000 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴


