
Пиляльний диск для дерева DeWALT EXTREME 210x30x24T (DT20432)
1 240 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20432
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пиляльний диск для дерева DeWALT EXTREME 210x30x24T (DT20432) призначений для ефективного та безпечного різання деревини, фанери й МДФ. Може застосовуватися спільно з торцювальними пилами, забезпечуючи стабільний різ, низький рівень шуму та зменшену вібрацію.
Конструктивні особливості та переваги:
- Застосовується спільно з торцювальними пилами
- Ультрагострі карбідні зуби нового покоління K10 C3 зменшують ризик викидання матеріалу
- Збільшена кількість можливих переточувань
- Спеціальні прорізи знижують рівень вібрації та шуму
- Поліпшені кути заточування для стабільної та точної роботи
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда: США
- Країна-виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Клас: професійний
- Тип: пиляльний диск
- Серія: EXTREME
- Діаметр диска: 210 мм
- Діаметр посадкового отвору: 30 мм
- Кількість зубів: 24
- Профіль зуба: ATB
- Кут заточування: 7°
- Товщина полотна: 1.8 мм
- Ширина пропилу: 2.6 мм
- Максимальна кількість обертів: 4800 об/хв
- Призначення: деревина, деревина зі цвяхами, фанера, МДФ
- Габаритні розміри паковання: 275х255х4 мм
Комплект постачання:
- Пиляльний диск для дерева DeWALT EXTREME 210x30x24T
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | МДФ, Дерево, Фанера |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Діаметр внутрішній | 30 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 24 шт. |
| Країна торгової марки | США |
| Результат різанини | грубий пропив |
| Посадковий отвір | 30 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 2.6 мм |
| Толщина диска | 1.8 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево, Древесина с гвоздями, МДФ, Фанера |
| Макс. оберти | 4800 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴
