
Струбцина кутова DeWALT для великого зусилля (DWHT83853-0)
2 584 ₴
- Немає в наявності
- Код: DWHT83853-0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кутова струбцина DeWALT для великого зусилля (DWHT83853-0) призначена для надійного стискання деталей під прямим кутом. Завдяки шарнірній конструкції можна фіксувати деталі однакової або різної товщини, а верхня перевертальна губка дозволяє використовувати струбцину як паралельну. Ергономічна ручка з двох матеріалів із трикутним перерізом забезпечує комфорт та можливість застосування максимального крутного моменту.
Конструктивні особливості:
- Шарнірна конструкція для фіксації деталей під прямим кутом
- Верхня перевертальна губка для використання як паралельної струбцини
- Ручка з двох матеріалів з трикутним перерізом для комфорту та максимального крутного моменту
- Монтажні отвори для кріплення струбцини до верстата
- Високоміцна лита алюмінієва конструкція для тривалого терміну експлуатації
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: струбцина
- Застосування: стискання
- Тип струбцини: кутова
- Матеріал корпусу: пластик/метал
- Механізм: гвинтовий/шарнірний
- Зусилля стяжки: 113 кг
- Довжина: 57 мм
- Глибина: 30 мм
- Вага: 1.04 кг
- Габарити пакування: 382х203х75 мм
Комплектація:
- Кутова струбцина DeWALT для великого зусилля
- 2 струбцини для кріплення до столу
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кутова |
| Матеріал струбцини | Метал, Пластик |
| Механізм | Гвинтовий |
| Ширина затиску | 57 мм |
| Вага | 1.04 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | кутова |
| Механізм стиснення | гвинтовий |
| Матеріал | Пластик |
| Глибина затискача | 30 мм |
| Ширина затискача | 57 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 584 ₴

