
Струбцина ремінна DeWALT 4500 мм (DWHT83839-0)
1 033 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWHT83839-0
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина ремінна DeWALT 4500 мм (DWHT83839-0) призначена для надійного стискання великих або складних за формою заготовок. Завдяки довгій стрічці інструмент дозволяє фіксувати габаритні конструкції, рамки, меблеві елементи та інші об’єкти нестандартної форми. Міцна конструкція забезпечує стабільну фіксацію під час виконання монтажних та ремонтних робіт.
Конструктивні особливості:
- Довга стрічка дозволяє фіксувати великі та складні за формою об’єкти
- Двокомпонентна ручка трикутного перерізу забезпечує комфорт і збільшений крутний момент
- Комбінована конструкція з металу та посиленого нейлону для високої міцності
- Надійний гвинтовий механізм стиску
- Підходить для професійного та побутового використання
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна виробник: Китай
- Виробник: DeWALT
- Тип: струбцина
- Застосування: стискання
- Тип струбцини: ремінна (гвинтова)
- Матеріал корпусу: пластик/метал
- Зусилля стяжки: 450 кг
- Довжина стрічки: 4.5 м
- Вага: 0.6 кг
- Габарити пакування: 388х189х35 мм
Комплектація:
- Струбцина ремінна DeWALT 4500 мм
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал струбцини | Метал, Пластик |
| Механізм | Гвинтовий |
| Ширина затиску | 4500 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | стрічкова |
| Механізм стиснення | гвинтовий |
| Матеріал | Метал, Пластик |
| Ширина затискача | 4500 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 033 ₴

