
Тепловентилятор підлоговий BLACK+DECKER 2000 Вт (BXSH2002E)
3 598 ₴
- Готово до відправки
- Код: BXSH2002E
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Тепловентилятор обладнаний двома параметрами нагрівання й регульованим термостатом, що дає змогу легко контролювати температуру в приміщенні.
Завдяки системі PTC нагрівач забезпечує швидше та рівномірніше нагрівання, а осциляційна функція з кутом обертання до 75° сприяє ефективному розподілу гарячого повітря.
Має режим вентилятора для циркуляції повітря й освіження приміщення без нагрівання, що дає змогу використовувати прилад навіть у теплу пору року.
Високий рівень безпеки забезпечує автоматичне вимкнення під час перегрівання та запобіжний вимикач від перекидання, який миттєво вимикає прилад у разі падіння.
Для кращої довговічності обладнаний пиловим фільтром, а вбудована ручка забезпечує легке перенесення та використання.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Країна-виробник — Китай
Виробник: Black+Decker
Тип — тепловентилятор
Джерело живлення — від мережі 230 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 1000/2000 Вт
Кількість режимів — 2
Тип розташування — підлоговий
Колір чорний
Керування — механічне
Площа обігрівання — 20 м2
Рівень шуму — 53 дБА
Нагрівальний елемент — кераміка
Матеріал корпусу — пластик
Вага — 2.3 кг
Габаритні розміри паковання: 183х196х495 мм
Гарантія — 24 місяці
Комплект постачання:
Тепловентилятор підлоговий BLACK+DECKER 2000 Вт
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Black+Decker |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Вбудований терморегулятор | Да |
| Габарити | 230x140x267 мм |
| Кабель у комплекті | Да |
| Комплектація | інструкція з експлуатації |
| Потужність | 2 кВт |
| Потужність I ступінь, кВт | 1 кВт |
| Потужність II ступінь, кВт | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | нейромова спіраль |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Швидкодія | 20 м3/год кг/ час |
| Регулятор потужності | Да |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 598 ₴








