
Акумуляторний крайковий фрезер Makita LXT 18 V MAX DRT52Z (без АКБ і ЗП) (DRT52Z)
10 004 ₴
- В наявності
- Код: DRT52Z
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Модель початкового рівня: компактний фрезер для легких фрезерних робіт (похоже за характеристиками на 3709/3711)
Обладнаний безщітковим двигуном Makita BL, що забезпечує продуктивність, еквівалентну продуктивності дротової моделі.
Ідеально підходить для фрезерування різних видів ламінованої деревини та шпону.
Точне регулювання глибини фрезерування з можливістю фіксації.
М'яка ручка для більшого контролю та комфорту.
Обладнаний захистом від повторного запуску та плавним пуском, що забезпечує плавний запуск.
Гарний огляд заготівки через прозору основу.
Захист від пилу та вологи XPT
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — фрезер
Тип фрезера — крайковий/верх
Джерело живлення — акумулятор
Тип двигуна — безщітковий
Тип акумуляторного блока — Li-Ion, LXT
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Максимальна вихідна потужність — 580 Вт
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Кількість обертів: 10000 — 30000 об/хв
Діаметр цангового патрона — 6/6,35 мм
Максимальна глибина занурення — 42 мм
Рівень шуму: тиск звуку: 81.0 дБ(A)
Рівень шуму: потужність звуку: 89.0 дБ(A)
Рівень шуму: похибка (К): 3.0 дБ(A)
Рівень вібрації: холостий хід: 2.5 м/сек2
Рівень вібрації: похибка (K): 1.5 м/сек2
Регулювання обертів — так
Плавний пуск — так
Захист від повторного пуску — так
Розміри (ДхШхВ): 134х90х220 мм
Вага — 1.3 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний крайковий фрезер Makita LXT 18 V MAX DRT52Z
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Цанговий затискач 6 мм
База для фрезера
Упор
Копіюальна втулка 10 мм
Гайка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.5 кг |
| Діаметр цанги | 6,8 |
| Ємність акумулятора | 4 А·год А·год |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Кількість обертів | 30000 об./хв об/хв |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, акумулятор (2 шт.), гарантійний талон, Зарядний пристрій, Кейс,ключі, цанга 6 мм, цанга 8 мм |
| Напруга акумулятора | 36 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Крайковий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Хід фрези | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 004 ₴



