
Акумуляторний кабеліріз Makita LXT 18 В DTC102ZK (без АКБ і ЗП) (DTC102ZK)
122 211 ₴
- Немає в наявності
- Код: DTC102ZK
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Makita представляє лінійку кабелів LXT 18 В для легкого та точного різання кабелю.
DTC102 — це модель закритого типу, рекомендована для високоточної роботи.
Пристрій має потужність різання, легку конструкцію, чудову маневровість, регульований кут розкриття лез і функцію автоматичного повернення лез у задане положення після різання.
Закритий тип конструкції для точного різання
Підходить для різання алюмінієвого та мідного кабелю
Легка вага та чудова маневреність
Функція автоматичного повернення леза після різання
Вбудована світлодіодна підсвітка
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Виробник — Makita
Тип – кабелерез
Клас — професійний
Тип двигуна — щітковий
Джерело живлення — акумулятор
Тип акумуляторного блока — Li-Ion, LXT
Ємність акумулятора — не комплектується
Кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумуляторного блока — 18 В
Різальна здатність — до 65 мм
Максимальне розкриття леза — 65 мм
Регульований кут відкривання: 6 положень (ø10-50 мм)
Рівень шуму — 78 дБ
Вібрація без навантаження — 0.3 м/сек2
Вага — 3.5 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний кабеліріз Makita LXT 18 В DTC102ZK
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Харчування | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Індикація заряджання | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 380 об/хв об/хв |
| Кількість режимів | 1 |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, Картонне паковання |
| Напруга акумулятора | 12 В В |
| Оброблюваний матеріал | Вуглецева сталь, Мелідь, Неіржавка сталь |
| Харчування | Від акумулятора |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | США |
| Тип | труборіз |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Товщина різу труб | 28 мм |
| Рівень шуму | 81 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 211 ₴





