
Акумуляторний багатофункціональний інструмент Makita XGT 40 V MAX TM001GZ (без АКБ і ЗП) (TM001GZ)
11 505 ₴
- Немає в наявності
- Код: TM001GZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Конструктивні особливості:
Інструмент призначений для постійного використання в найсуворіших умовах.
XGT — інструмент 40 V MAX для промислового застосування з високими вимогами.
Швидка заміна витратного матеріалу без використання ключа.
Makiat BL — безщітковий двигун Makita, що не вимагає обслуговування.
Технологія AVT (Anti-Vibration Technology) мінімізує вібрацію для користувача.
Нова система захисту акумулятора забезпечує більшу продуктивність, термін експлуатації батареї.
Компактна конструкція дає змогу працювати у важкодоступних місцях.
Збільшений кут коливання для кращої продуктивності.
Регулювання обертів дає змогу працювати з різними матеріалами
Фіксатор кнопки вмикання для тривалої роботи
LED підсвітка робочої зони
12 положень для встановлення полотен
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — багатофункціональний інструмент (реновиатор)
Тип двигуна — безщітковий
Тип живлення — від акумулятора
Напруга акумулятора — 36 В (40 V MAX)
Вихідна потужність — 370 Вт
Тип акумулятора — Li-ion, XGT
Ємність акумулятора — не комплектується
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Кількість коливань: 10000 — 20000 кол./хв
Кут відхилення вліво/праворуч — 3.6°
LED-підсвітка робочої зони — так
Плавний пуск — так
Тип хвостовика - STARLOCK, STARLOCK PLUS, STARLOCK MAX
Рівень шуму: звуковий тиск — 81 дБ (А)
Рівень шуму: похибка (к) — 3 дБ (А)
Рівень вібрації: різання заглибним пиляльним полотном — 7 м/сек2
Рівень вібрації: різання — 4.5 м/сек2
Рівень вібрації: шабріння — 5.5 м/сек2
Вібрації: шліфування — 3 м/сек2
Рівень вібрації: похибка (к) — 1.5 м/сек2
Габаритні розміри: 305х95х126 мм
Вага — 1.7 кг
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторний багатофункціональний інструмент Makita XGT 40 V MAX TM001GZ
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування | Так |
| Вага | 2.2 кг |
| Ємність акумулятора | не комплектується А·год |
| Кількість акумуляторів | Немає |
| Кількість обертів | 6000 — 20000 кол./хв об/хв |
| Контроль обертів | Да |
| Напруга акумулятора | 18 В В |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Да |
| Розміри | 326х80х122 мм |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Пряма |
| Тип акумулятора | Li-Ion,LXT |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень шуму | 81 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 505 ₴





