
Акумуляторна вібраційна шліфувальна машина Makita AWS XGT 40 V MAX 100x150 мм (без АКБ і ЗП) (BO006CGZ)
15 269 ₴
- В наявності
- Код: BO006CGZ
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Нова лінійка акумуляторного інструменту, який працює через спеціальний адаптер, завдяки цьому його розміри та вага вдалося неабияк зменшити.
XGT — це інструмент для промислового використання з високими вимогами.
XPT технологія — підвищена стійкість до пилу та вологи.
Плавне регулювання швидкості за допомогою поворотної ручки для адаптації до роботи.
Дуже легка вага завдяки перенесенню акумулятора на адаптер.
Повний контроль шліфування завдяки невеликому відстанню між рукою та матеріалом.
Ергономічна гумова ручка та чудова збалансованість машини.
Сумісна для використання бездротової системи автоматичного запуску (AWS) для бездротового зв'язку між бездротовим пристроєм і бездротовим пилососом
Стандартна довжина кабелю адаптера становить 1.6 м, опціонально доступна довжина 5 м.
Постійна швидкість: машина підтримує швидкість навіть під навантаженням і забезпечує стабільні результати.
Стандартна підошва Delta 100x150 мм взаємозамінна з опціонально доступною шліфувальною підошвою 80x133 мм.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — Японія
Країна походження — Китай
Виробник — Makita
Тип — вібраційна шліфувальна машина
Джерело живлення — акумулятор
Тип кріплення акумулятора — слайдер
Напруга акумулятора: 36 В (40 V MAX)
Тип акумулятора — Li-ion, XGT
Тип двигуна — безщітковий
Частота коливань холостого ходу: 12000 — 20000 кол./хв
Кількість обертів холостого ходу: 6000 — 10000 об/хв
Розміри підкладки — 100x150 мм
Розмір шліфувального паперу — 100х150 мм
Амплітуда коливань — 3 мм
Рівень шуму: звуковий тиск — 81 дБ (А)
Рівень шуму: звукова потужність — 91 дБ (А)
Вібрації: шліфування — 2.5 м/сек2
Вага відповідно до EPTA — 0.93 кг
Розміри: 263х100х99 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Акумуляторна вібраційна шліфувальна машина Makita AWS XGT 40 V MAX 100x150 мм
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою
Адаптер для акумулятора 1.6 м — 1 шт.
Шліфувальний аркуш К120 — 10 шт.
Захисна накладка — 1 шт.
Пилозбірник — 1 шт.
Ремінь — 1 шт.
Байонет 30 мм — 1 шт.
Чохол на підошву — 1 шт.
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Постачається в картонній коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амплітуда коливань | 1.5 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина стрічки | 140 мм |
| Кількість обертів | 14000 об./хв об/хв |
| Контроль обертів | Немає |
| Харчування | Від акумулятора |
| Плавний запуск | Немає |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Японія |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Вібраційна |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Частота колебаний | 24000 кол./хв |
| Ширина стрічки | 114 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 269 ₴






