
Пасатижі переставні сантехнічні STANLEY FatMax Groove Joint 250 мм (0-84-648)
749 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0-84-648
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пасатижі переставні сантехнічні STANLEY FatMax Groove Joint 250 мм
Конструктивні особливості та переваги:
- Поліровані губки
- Накладки на ручках, стійкі до впливу найпоширеніших хімікатів
- Відповідають усім вимогам стандартів DIN, ISO і ANSI
- Виготовлені куванням і термообробкою з високохромистої сталі для міцності та тривалого терміну експлуатації
- Ергономічні накладки на ручках, виготовлені з двох матеріалів, забезпечують підвищений комфорт у роботі та контроль інструмента
- Запатентований механізм регулювання PushLock з кнопкою
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренда — США
- Країна-виробник — Франція
- Виробник — STANLEY
- Клас — професійний
- Тип — пасатижі
- Тип пасатижів — переставні (для водяних насосів, труб)
- Довжина інструмента — 250 мм
- Максимальний діапазон розведення губок: 0 – 51.0 мм
- Матеріал — сталь
- Обробка поверхонь — чорне фосфатування
- Матеріал ручки — двокомпонентна гума
- Вага — 0.39 кг
- Габаритні розміри — 295х89х22 мм
Комплект постачання:
- Пасатижі переставні сантехнічні STANLEY FatMax Groove Joint 250 мм
- Постачається в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Пасатижі |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Вага | 0.39 кг |
| Діелектричне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручок | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина пристрою | 250 мм |
| Номер/Розмір | 51 |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴


