
Струбцина тригерна STANLEY FatMax M 475 мм (45 кг) (FMHT0-83233)
1 447 ₴
- Готово до відправки
- Код: FMHT0-83233
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тригерна струбцина STANLEY FatMax M 475 мм (45 кг) — надійний інструмент для стискання та розпору різних матеріалів із зусиллям до 45 кг. Ергономічна конструкція та курковий механізм забезпечують легке та швидке використання навіть однією рукою.
Конструктивні особливості та переваги:
- Висока надійність і тривалий термін служби завдяки застосуванню посиленого нейлону та сталі
- Ручний курковий механізм — дозволяє виконати стискання або розпір втроє швидше, ніж у аналогів
- Можливість роботи однією рукою — зручно та швидко
- Гумові накладки захищають поверхню затиснутих предметів від вм’ятин
- Не потребує додаткових інструментів для трансформації зі струбцини в розпір
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду: США
- Країна походження: Китай
- Виробник: STANLEY
- Тип: струбцина
- Застосування: стискання/розпір
- Тип струбцини: тригерна
- Зусилля стискання: 45 кг
- Довжина: 475 мм
- Глибина: 60 мм
- Вага: 0,4 кг
- Габаритні розміри: 440×172×20 мм
Комплектація:
- Тригерна струбцина STANLEY FatMax M 475 мм (45 кг)
- Поставка в блістері
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | F-подібна |
| Матеріал струбцини | Сталь, Нейлон |
| Механізм | Важільний |
| Вага | 0.4 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | F-подібна |
| Механізм стиснення | критичний |
| Матеріал | Сталь |
| Глибина затискача | 60 мм |
| Ширина затискача | 475 мм |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 447 ₴




