
Пила шабельна мережева STANLEY FATMAX FME360 (FME360)
4 802 ₴
- Готово до відправки
- Код: FME360
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості:
Двигун із потужністю 900 Вт дає змогу використовувати інструмент у різних сферах застосування.
Рухома пиляльна підошва для оптимального кута різання й адаптації до довжини пиляльного полотна.
Прогумована ручка та поверхні корпусу для оптимального керування й контролю.
Проста заміна пиляльного полотна без інструменту.
Довгий і гнучкий кабель живлення додає зручності під час переміщення навколо об'єкта без потреби використання подовжувача.
Технічні характеристики:
Країна реєстрації бренда — США
Виробник — STANLEY
Тип — шабельна пила
Тип двигуна — щітковий
Джерело живлення — від мережі 230 В/50-60 Гц
Споживана потужність — 900 Вт
Амплітуда ходу — 28 мм
Регулювання обертів — є
Підтримка обертів — є
Охолодження — повітряне
Плавний пуск — немає
Частота ходу без навантаження: 0-3200 хід/хв
Максимальна довжина полотна — 305 мм
Глибина різу в дереві — 305 мм
Глибина різання в металі — 75 мм
Рівень шуму — 85.5 дБ
LED-підсвітка — немає
Довжина мережевого кабелю — 3 м
Вага — 3.5 кг
Габаритні розміри паковання: 580х185х101 мм
Гарантія — 36 місяців
Комплект постачання:
Пила шабельна мережева STANLEY FATMAX FME360
Універсальний безключовий патрон
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Постачається в картонній упаковці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 29 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Габарити | 475х96х165 мм |
| Глибина пропилу в дереві | 220 мм |
| Комплектація | гарантійний талон, Картонне паковання, включно з внутрішнім шестигранником, щоРіжає полотно |
| Контроль обертів | Да |
| Макс.частота ходу | 3000 хід/хв |
| Особливості | Немає |
| Харчування | Від мережі 220 В |
| Плавний запуск | Немає |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан товару | Новий |
| Країна торгової марки | Германия |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 802 ₴




