
Диск алмазний DI-STAR 1A1R 200x25.4х1.4 Ceramic Silent (за керамограніту) (10170516019)
1 840 ₴
- В наявності
- Код: 10170516019
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкращий вибір — диск DISTAR Ceramic Silent. Диск має сендвіч-тип. Така конструкція диска знижує високі частоти. Рівень шуму приблизно 10 дБ. Фактично чути тільки шум двигуна верстата.
Диск изготовлен на основе Hard Ceramic Advanced. Алмазний шар має графітову крихту.
Переваги диска Ceramic Silent:
- ідеальний край;
- товщина керамограніту — 20 мм;
- шум до 10 дБ;
- круг доступний діаметром 200/250 мм;
— використовується тільки з водяним охолодженням.
Робочий інструмент:
Плиткорез
Робочий матеріал:
Кераміка
Керамограніт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 115.0 мм мм |
| Макс. оберти | 6100 об./хв |
| Оброблюваний матеріал | Кераміка, що допомагає захистити |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Мокрий |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Суцільний |
| Толщина диска | 1.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴
