
Диск алмазний сегментний Milwaukee DSU 125 125x22.23 мм (4932373147)
3 606 ₴
- В наявності
- Код: 4932373147
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Диск має значну товщину алмазного сегмента, що забезпечує високу зносостійкість і довговічність при інтенсивному використанні
- Диск оснащений 9 алмазними сегментами, оптимізованими для максимального охолодження та ефективного видалення стружки під час різання
- Сегменти прикріплені до диска методом лазерного зварювання, що забезпечує міцність з'єднань і стійкість до навантажень при високих обертах
- Спеціальна конструкція і високоякісні матеріали дозволяють диску зберігати ефективність і стійкість до перегріву, що значно збільшує його робочий ресурс.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – США
- Країна виробник - Китай
- Виробник – Milwaukee
- Клас – професійний
- Технологія - CONTRACTOR DSU
- Тип: диск алмазний
- Тип диска – сегментний
- Сумісність – штроборіз, кутова шліфувальна машина
- Діаметр диска – 125 мм
- Діаметр посадкового отвору: 22.23 мм
- Максимальна швидкість обертання – 15200 об/хв
- Висота сегмента – 10.0 мм
- Товщина різу – 2.4 мм
- Тип різання – сухе
- Габаритні розміри упаковки – 7х177х200 мм
- Вага – 0.17 кг
Оброблювані матеріали:
- Цегла
- Бетон
- Шлакоблок
- Черепиця
- Базальт
Комплект поставки:
- Диск алмазний сегментний Milwaukee DSU 125 125x22,23 мм
- Поставляється в картонній коробці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сегмента | 10.0 мм |
| Діаметр | 230.0 мм мм |
| Макс. оберти | 6650 об/хв |
| Оброблюваний матеріал | Камінь |
| Посадковий отвір | 22.23 мм |
| Режим роботи | Сухой |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Сегментований |
| Толщина диска | 2.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 606 ₴

