
Пильний диск по металу Milwaukee 50 T 203x5/8"x1.8 мм (48404520)
4 364 ₴
- В наявності
- Код: 48404520
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Спеціально розроблена геометрія зубців для оптимальної продуктивності.
- Високоякісні карбідні та металокерамічні наконечники зубців для чудового терміну служби.
- Повністю загартований і натягнутий корпус леза для точного різання.
- Глибокі пази забезпечують швидке та ефективне видалення стружки.
- Лазерне різання заповнених смолою розширювальних пазів для гасіння шуму та вібрації.
- Чисте різання - краї без задирок скорочують додаткові процеси обробки.
- Холодне різання - розрізаний матеріал можна обробляти відразу після різання.
- Ріже швидше, ніж всі інші традиційні методи різання.
- Менш витратний різ, ніж абразивні диски.
- Зниження шуму.
- Зниження вібрації.
- Повна безпека: немає іскор, немає охолоджуючих рідин, прохолодний на дотик
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду - США
- Країна виробник - Японія
- Виробник - Milwaukee
- Клас - професійний
- Тип - пильний диск по металу
- Діаметр диска - 203 мм
- Діаметр посадкового отвору – 5/8" (16 мм)
- Кількість зубів, шт. – 50
- Товщина полотна – 1.8 мм
- Максимальна кількість обертів – 5000 об/хв
- Габаритні розміри упаковки: 260х230х3 мм
- Вага – 0.33 кг
Комплект поставки:
- Пильний диск по металу Milwaukee 50 T 203x5/8"x1.8 мм
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Обробка матеріалу | Сталь, Метал |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 203 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість зубів | 50 |
| Кількість сегментів | 50 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 50 шт |
| Країна торгової марки | США |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Посадковий отвір | 16 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 1.8 мм |
| Толщина диска | 1.8 мм |
| Оброблюваний матеріал | Метал |
| Макс. оберти | 5000 об/хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 364 ₴

