
Набір дисків по дереву Milwaukee PFTE 40 HW 165x20x1.6 мм (2 шт.) (4932492433)
3 084 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 4932492433
+380 (67) 148-86-14
Kyivstar- +380 (63) 205-98-03Лайф
- +380 (50) 361-46-93Водафон (МТС)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктивні особливості та переваги:
- Покриття PTFE: ріже холодніше, не прилипає для більш швидкого різання, захищає від корозії та накопичення смоли.
- Вібраційні пази лазерного різання: низька вібрація і підвищена точність.
- Пази заповнені поліуретаном і діють як амортизатори, ізолюючи зуби від вібрації.
- Високоякісна сталь для лазерного різання: гарантована точність.
- Преміальний карбід вольфраму з кобальтовим напиленням: гострі і чисті розрізи.
- Thin Kerf: Тонкий пропил: оптимізована для бездротового використання надтонка ширина різу для максимального часу роботи.
- Покращені кути заточування, знижують знос.
Технічні характеристики:
- Країна реєстрації бренду – США
- Країна виробник - Китай
- Виробник – Milwaukee
- Клас – професійний
- Технологія - PFTE
- Тип - пильний диск (набір)
- Діаметр диска - 165 мм
- Діаметр посадкового отвору – 20 мм
- Кількість зубів, шт. – 40
- Профіль зуба - ATB
- Товщина полотна – 1.6 мм
- Швидкий різ - так
- Максимальна кількість обертів – 11500 об/хв
- Призначення – деревина
- Габаритні розміри упаковки: 242х202х6 мм
- Вага – 0.66 кг
Комплект поставки:
- Набір дисків по дереву Milwaukee PFTE 40 HW 165x20x1.6 мм (2 шт.)
- Поставляється в блістері
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 165 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість зубів | 40 |
| Кількість сегментів | 40 |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість зубців | 40 шт |
| Країна торгової марки | США |
| Результат різанини | Чистий пропил |
| Посадковий отвір | 20 мм |
| Макс. ширина пропилювання | 1.6 мм |
| Толщина диска | 1.6 мм |
| Оброблюваний матеріал | Дерево |
| Макс. оберти | 11500 об./хв |
| Стан товару | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 084 ₴/упаковка

